01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Bohdalov | Krajská |
+ spec sebritek
GPS:49.4819189N, 15.8726103E
Mapa | 7:00 - 18:00 8:00 - 13:00
|
01.10. | ZO ČSCH Sokolov | Krajská |
samců + okresní kohoutů+místní drůbeže a holubů
Šenvert | |
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Záhoří | Místní |
Mapa | 13:00 - 17:00 8:00 - 16:00
|
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Pacov | Místní |
Mapa | 8:00 - 17:00 8:00 - 16:00
|
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Záhoří | Místní |
Mapa | 13:00 - 17:00 8:00 - 15:00
|
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Všetaty | Místní |
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Ledeč nad Sázavou | Místní |
chov.areál v Pivovarské ul.
Mapa | 8:00 - 18:00 8:00 - 15:00
|
01.10. - 02.10. | Rakousko N 20 Tulln | Okresní |
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Zdice | Místní |
+ okresní drůbeže
areál koupaliště
Odkaz | 8:00 - 17:00 9:00 - 14:00
|
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Slezká Ostrava | Místní |
01.10. | ZO ČSCH Vroutek | Místní |
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Chlebičov | Okresní |
Mapa | 8:00 - 18:00 8:00 - 16:00
|
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Dubňany | Místní |
Mapa | 14:00 - 18:00 8:00 - 16:00
|
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Strážnice | Místní |
chov.areál u Baťova kanálu
Mapa | 14:00 - 18:00 8:00 - 16:00
|
01.10. - 02.10. | ZO ČSCH Velvary | Místní |
Mapa | 8:00 - 16:00 8:00 - 12:00
|
07.10. - 08.10. | ZO ČSCH Chrudim | Okresní |
holubů+ místní drůbeže a králíků
v areálu Střední zemědělské školy
Mapa | 12:00 - 17:00 8:00 - 15:00
|
07.10. - 09.10. | ZO ČSCH Uherské Hradiště | Místní |
Výstavní areál u Moravního mostu, Uh. Hradiště (GPS: N 49 4.31103´, E 17 27.59440) | 14:00 - 17:00 9:00 - 16:00 7:00 - 10:00
|
07.10. - 09.10. | ZO ČSCH Litovel | Místní |
Mapa | 9:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00
|
07.10. - 09.10. | ZO ČSCH Vimperk | Okresní |
chov.areál pod Vimperským zámkem
Mapa | 14:00 - 17:00 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00
|
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Straškov | Okresní |
Mapa | 8:00 - 17:00 8:00 - 12:00
|
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Kuřim | Místní |
Mapa | 12:00 - 18:00 8:00 - 14:30
|
08.10. - 09.10. | Okres Znojmo Místo konání: Branišovice | Okresní |
Podmínky + přihláška:Odkaz
GPS:48.9651122N, 16.4308556E
Mapa | |
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Kolešovice | Místní |
Mapa | 8:00 - 16:00 8:00 - 14:00
|
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Radostice | Místní |
Mapa | 13:00 - 18:00 8:00 - 15:00
|
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Křenovice | Okresní |
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Frahelž | Okresní |
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Ledeč nad Sázavou + OO ČSCH Havl.Brod | Krajská |
chov.areál v Pivovarské ul.
Mapa | 8:00 - 18:00 8:00 - 15:00
|
08.10. | ZO ČSCH Černovice | Okresní |
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Holešov | Místní |
areál na ulici Plačkova č 607
Mapa | 12:00 - 19:00 8:00 - 16:00
|
08.10. | ZO ČSCH Kladno | Okresní |
+ spec. MP pobočka Praha
chov.areál Kladno-Rozdělov
Mapa | 8:00 - 16:00
|
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Sokoleč | Místní |
Mapa | 12:00 - 17:00 8:00 - 14:00
|
08.10. | ZO ČSCH Dolní Lukavice | Místní |
08.10. | ZO ČSCH Karviná Místo konání: Orlová-Poruba | Prodejní |
ul Těšínská 574
Mapa
GPS:49.8497342N, 18.4136819E | 10:00 - 16:00
|
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Česká Skalice | Místní |
Mapa
GPS:50.4015972N, 16.0559561E | 8:00 - 16:00 8:00 - 12:00
|
08.10. - 09.10. | ZO ČSCH Stará Ves nad Ondřejnicí | Místní |
areálu bývalých kasáren
Mapa | 8:00 - 18:00 8:00 - 14:00
|
14.10. - 15.10. | ZO ČSCH Nezvěstice | Krajská |
Plzeňského a Karlovarského kraje
Mapa | 8:00 - 16:00 8:00 - 13:00
|
14.10. - 15.10. | Kraj Královehradecký Místo konání: Jaroměř-Josefov | Krajská |
Mapa | 14:00 - 18:00 8:00 - 17:00
|
14.10. - 16.10. | Okres Břeclav | Okresní |
od 5-15 hod, ráno souběžně proběhne pravidelná burza.
Mapa | 14:00 - 19:00 8:00 - 19:00 5:00 - 12:00
|
15.10. - 16.10. | Bavorsko Holandských Místo konání: Grosslangheim | Speciální |
15.10. - 16.10. | Oblast Brno Místo konání: Ořechov | Oblastní |
15.10. - 16.10. | ZO ČSCH Kralupy nad Vltavou | Místní |
areál Dřevák v Lobečku
Mapa | 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00
|
15.10. | ZO ČSCH Kraslice | Okresní |
15.10. - 16.10. | ZO ČSCH Práče | Oblastní |
15.10. - 16.10. | Kraj Zlínský Místo konání: Tečovice | Krajská |
GPS:49°12'55.221"N 17°35'2.260"E
Mapa | 8:00 - 18:00 8:00 - 15:00
|
15.10. - 16.10. | Sasko Europaschau Rhön u. Schwarzgrannen+S 192 Groitzsch Místo konání: Groitzsch | Speciální |
Groitzsch, Großstolpen 24, Kulturhaus
mapa | |
15.10. - 16.10. | Sasko Weißgrannen-Club Sachsen Místo konání: Groitzsch, Großstolpen 24, | Speciální |
Groitzsch, Großstolpen 24, Kulturhaus
mapa | |
15.10. - 16.10. | ZO ČSCH Třebíč | Místní |
holubů + místní králíků a drůbeže
výstavní areál na Stařečce
Mapa | 10:00 - 17:00 7:00 - 11:00
|
15.10. - 16.10. | Bavorsko Al-Hav-Feh Hauptclub Bayern Místo konání: Thurnau | Speciální |
Thurnau,D. Ganzleben -Halle, am alten Sägewerk 7
Odkaz | |
15.10. | Klub Chovatel strukturových holubů Místo konání: Krakovany | Speciální |
15.10. | ZO ČSCH Staňkovice | Okresní |
drůbeže a místní holubů a králíků
Mapa | 8:00 - 16:00
|
15.10. | ZO ČSCH Velké Hamry | Okresní |
15.10. - 16.10. | ZO ČSCH Hluk | Místní |
ve školním dvoře
Mapa | 8:00 - 17:00 8:00 - 11:00
|
15.10. | ZO ČSCH Dobrovice | Místní |
15.10. - 16.10. | ZO ČSCH Besednice | Okresní |
Holubi + králíci a ukazková expizice drůbeže
Mapa | 9:00 - 17:00 9:00 - 12:00
|
15.10. - 16.10. | ZO ČSCH Rožďalovice 2 | Jiná |
exotů
Mapa | 8:00 - 17:00 8:00 - 17:00
|
16.10. | Klub Českých slepic Místo konání: Týniště nad Orlicí | Speciální |
21.10. - 23.10. | ZO ČSCH Praha-Modřany | Krajská |
expozice Čč,Vídeňských králíků
vnitřní prostory OD Prior na Sofijském nám.
Mapa | |
21.10. - 22.10. | ZO ČSCH Hostivice | Okresní |
mapa | 14:00 - 17:00 8:00 - 15:00
|
22.10. | Kraj Karlovarský Místo konání: Kostelní Bříza | Krajská |
22.10. - 23.10. | Bavorsko Loh Hauptclub Bayern Místo konání: Himmelkron | Speciální |
Ausstellungshalle Gottlieb-Schill-Weg 28,Himmelkron
Odkaz | |
22.10. - 23.10. | Bavorsko Englische Schecken Hauptclub Místo konání: Kirchenlamitz | Speciální |
Kirchenlamitz,
Vereinsheim Hallersteinerweg 23
Odkaz | |
22.10. | ZO ČSCH Podbořany | Okresní |
holubů + místní králíků a drůbeže
Mapa | 8:00 - 14:00
|
22.10. - 23.10. | ZO ČSCH Chlumec nad Cidlinou | Místní |
Hala ZO u Koupaliště
Mapa | 8:00 - 17:00 8:00 - 16:00
|
22.10. - 23.10. | ZO ČSCH Nové Město nad Metují | Okresní |
expozice plymutek
Mapa
Odkaz | 8:00 - 17:00 8:00 - 13:00
|
22.10. - 23.10. | ZO ČSCH Poděbrady | Okresní |
v areálu Zemědělské školy
Mapa | 8:00 - 17:00 8:00 - 12:00
|
22.10. | Slovensko Klub beranů Místo konání: Žilina-Strážov | Speciální |
Výstavná hala ZO SZCH Žilina – Strážov
Mapa | 8:00 - 16:00
|
22.10. - 23.10. | ZO ČSCH Sázava | Místní |
22.10. | Klub RH,Ku,R,Si,AS Místo konání: Křenovice | Speciální |
23.10. | Klub King a MP pob.HK Místo konání: Holice | Speciální |
16.Celostátní výstava výletků kingů, okresní soutěžní výstava
holubů okresu Pardubice a speciální výstava holubů
pštrosů pobočky HRADEC KRÁLOVÉ.
Trh holubů.
Mapa
GPS: 50.0687353N, 15.9927678E | |
28.10. - 29.10. | Klub Holandských králíků Místo konání: Olešnice | Speciální |
28.10. - 29.10. | Okres Hodonín | Okresní |
GPS souřadnice: N 48° 51.81983', E 17° 10.18615'
Mapa | 9:00 - 17:00 8:00 - 14:00
|
28.10. - 29.10. | Klub Moravská bagdeta a indián Místo konání: Hodonín | Speciální |
Mapa | 9:00 - 17:00 8:00 - 14:00
|
29.10. - 30.10. | Německo Straubing | Celostátní |
Bavorská zemská králíků
Odkaz | |
29.10. - 30.10. | Bavorsko Zemská drůbeže a holubů Místo konání: Straubing | Zemská |
29.10. - 30.10. | ZO ČSCH Libochovice | Místní |
výstavní areál u železniční zastávky Libochovice město
Mapa | 8:00 - 18:00 8:00 - 16:00
|
29.10. | ZO ČSCH Chodov | Místní |
GPS areálu je = 50°13'55.247"N, 12°45'16.599"E
Mapa | |
29.10. | ZO ČSCH Týniště n.Orlicí | Oblastní |
29.10. | Klub Český albín + hotovský Místo konání: Týniště nad Orlicí | Speciální |
29.10. - 30.10. | ZO ČSCH Týnec nad Sázavou | Místní |
Mapa | 9:00 - 17:00 9:00 - 16:00
|
29.10. - 30.10. | Sasko Sachsengold-Club+S 9 Aue Místo konání: Aue, | Speciální |
+ klubová saských králíků
Aue, Ausstellungshalle, Parkstr. 48
mapa | |
29.10. - 30.10. | Rakousko E43 Rottenegg- | Místní |
Rottenegg
Sportplatzstraße 14
Odkaz | |
29.10. - 30.10. | Bavorsko Silber Club Ofr. Místo konání: Berg | Speciální |
Vereinshalle Rothleitener Weg 37
Odkaz | |
29.10. - 30.10. | Bavorsko He-FbZw Club Bayern Místo konání: Heimenkirch | Speciální |
Alte Turnhalle,Jahnstr. 1 Heimenkirch
Odkaz | |
29.10. - 30.10. | ZO ČSCH Bystřice u Benešova | Okresní |
Mapa | 8:00 - 17:00 8:00 - 15:00
|
29.10. - 30.10. | ZO ČSCH Zaječov | Okresní |
Mapa
GPS: 49°46'22.667"N, 13°51'38.599"E | |
29.10. - 30.10. | Klub Hanáckých,pomořanských,anglických a českých sedl.rousných Místo konání: Litovel | Speciální |
29.10. - 30.10. | ZO ČSCH Horní Stropnice,Trhové Sviny,Římov Místo konání: Horní Stropnice | Oblastní |
chov.areál u kostela
Mapa | 8:00 - 18:00 8:00 - 12:00
|
29.10. - 30.10. | ZO ČSCH Komárov | Místní |
Výstava 4 měst- 268 ks králíků asi 100 ze zahraničí-možnost nákupu
Mapa | 8:00 - 17:00 8:00 - 12:00
|
|