Superstar Plus IC

Superstar Plus IC -vdovci
Kompletní sportovní směs pro vdovce Kompletní krmivo pro holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept +. Plus IC + Black Label Superstar je závodní směs s 37% kukuřicí, vhodná na krátké vzdálenosti. Přidané extrudované závodní pelety Plus IC + obsahují vyšší obsah tuku a další počet vitamínů a aminokyselin, které jsou důležité během závodní sezóny. To je mnohem víc než běžná závodní směs, která poskytuje pouze řešení požadavku na bílkoviny a tuky holuba. Vytváří rozdíl mezi holubem a špičkovým holubem. Kompletní krmivo pro závodní holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept +, která poskytuje během letu energii navíc. Ideální pro závodní holuby během letů na krátké vzdálenosti. Obsahuje mimo jiné malé zrnka a je ideální k úplnému naplnění energetické nádrže holubů. Směs je snadno stravitelná a poskytuje vašim šampiónům dobrý přísun a využití energie.

Složení:
červená kukuřice 11%, prémiové zrnka kukuřice 10%, malé zrnka kukuřice 16%, opékané sójové boby 6%, javorový hrášek 2%, malý zelený hrášek 2%, koukol 2%, fazole mungo 2%, bílou pšenici 6%, bílý čirok 12%, světlice barvířská 10%, neloupaná rýže 5%, loupaný oves 5%, konopné semeno 2%, řepka 1%, závodní peleta IC⁺ 8% Dávkování:V průměru 30 g denně .. Vždy zajistěte čerstvou pitnou vodu.

Tip:Lze je podat, když přiletí domů, aby dobily energii. Lze podat také před letem k naplnění energetické zásoby. V závislosti na letové vzdálenosti se doplňkové krmení může pohybovat mezi 2 až 5 dny..

Cena: 538,-Kč/20kg
Dostupnost: na objednávku


Plus IC Superstar

Předmět je možné objednávat na zocschmoravskebranice@seznam.cz, nebo na Tel: 723 402 639