Energy Plus IC

Energy Plus IC-energetická

Kompletní sportovní směs s vysokým obsahem tuku Kompletní krmivo pro holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept +. Plus IC + Energy je vysoce tučná a velmi chutná směs. Perfektní směs, kterou můžete přidat ke sportovní směsi jako další poskytovatel energie v posledních dnech před košováním. Lze kombinovat s Plus IC + Superstar, Plus IC + Champion nebo Plus IC + Junior. Přidané extrudované závodní pelety Plus IC + fungují pro lepší trávení a další množství vitamínů a aminokyselin, které jsou důležité během závodní sezóny. To je mnohem víc než běžná závodní směs, která poskytuje pouze řešení požadavku na bílkoviny a tuky holuba. Vytváří rozdíl mezi holubem a špičkovým holubem. Kompletní krmivo pro závodní holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept +, která poskytuje extra ochranu svalů a energii. Skládá se z malých olejnatých semen, aby holubům dodala energii v posledních dnech před košováním. Směs je snadno stravitelná a naši šampióni milují sníst něco navíc.

Složení:
opečené sójové boby 3%, fazole mungo 3%, bílý čirok 3%, světlicový květ 26%, zlomková rýže 3%, loupaný oves 12%, vyloupaná slunečnice 16%, konopné semeno 18%, kanárské semeno 2%, žluté proso 2%, hnědé lněné semínko 2%, řepka 2%, závodní peleta IC⁺ 8%

Dávkování:V průměru 10 až 15 g denně v posledních dnech před letem.. Vždy zajistěte čerstvou pitnou vodu.

Tip:Po nakrmení ostatních směsí dejte energii Plus IC +. Holubi to rádi jedí, což usnadňuje doplnění energetické zásoby na celých 100%.

Cena: 690,-Kč/18kg
Dostupnost: na objednávku


Plus IC Energy

Předmět je možné objednávat na zocschmoravskebranice@seznam.cz, nebo na Tel: 723 402 639