Versale-Laga Plus IC +Champion

Champion Plus I.C.+-závodní


Kompletní sportovní směs

Kompletní krmivo pro holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept +. Plus IC + Champion je velmi pestrá závodní směs, vhodná pro mladé i staré holuby během závodní sezóny. Přidané extrudované závodní pelety Plus IC + obsahují vyšší obsah tuku a další počet vitamínů a aminokyselin, které jsou důležité během závodní sezóny. To je mnohem víc než běžná závodní směs, která poskytuje pouze řešení požadavku na bílkoviny a tuky holuba. Vytváří rozdíl mezi holubem a špičkovým holubem. Kompletní krmivo pro závodní holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept +, která poskytuje během letu energii navíc. Ideální pro závodní holuby během letů na dlouhé vzdálenosti. Tuto závodní směs lze použít jak pro mladé, tak pro staré holuby, a použít ji na konci týdne, jako košík, jako doplňkové krmení. Směs je snadno stravitelná a poskytuje vašim šampiónům dobrý přísun a využití energie.

Optimální svalová hmota: Pelety Plus IC + obsahují organický selen a další přírodní antioxidanty. Snižují oxidační stres a poškození svalů a podporují stav.

Optimální enargie: Přidání lecitinu a L-karnitinu optimalizuje vstřebávání tuků a spalování tuků, takže holubům zůstane více energie.

Optimální zdraví: Závodní peleta Plus IC + obsahuje jedinečnou kombinaci organických (přírodních) antioxidantů včetně beta karotenu (dodávaného prostřednictvím mrkve), luteinu, extra vitaminu E, organického selenu, polyfenolických bioflavonoidů a vitaminu C. Tato jedinečná kombinace stimuluje imunitní systém.

Složení: červená kukuřice 18%, malá červená kukuřice 6%, popcornová žlutá kukuřice 2%, opékané sójové boby 5%, javorový hrášek 3%, malý zelený hrášek 6%, koukol 2%, zelené fazole mungo 1%, pšenice bílá 11%, bílý čirok 10%, červený čirok 3%, světlice barvířská 12%, loupaný ječmen 2%, neloupaná rýže 3%, loupaný oves 2%, konopné semeno 2%, pohanka 2%, hnědé lněné semínko 1%, řepka 1%, černá řepa 2%, závodní peleta IC⁺ 6%

Tip Lze je podat, když dorazí domů, aby dobily baterie. Lze podat také před letem k naplnění energetické nádrže. V závislosti na letové vzdálenosti se doplňkové krmení může pohybovat mezi 2 až 5 dny.

Cena: 538,-Kč/20kg
Dostupnost: na objednávku


Plus IC Champion

Předmět je možné objednávat na zocschmoravskebranice@seznam.cz, nebo na Tel: 723 402 639