Plus IC Black Label

Plus I.C.Champion + Black Label


Kompletní sportovní směs s černou kukuřicí

Kompletní krmivo pro holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept + a speciální černou kukuřici. Černá kukuřice v této pestré závodní směsi je výjimečně bohatá na antioxidanty, které chrání svalové buňky během letu. To zvyšuje odolnost holuba. Plus IC + Black Label Champion je velmi pestrá závodní směs vhodná pro delší vzdálenosti. Přidané extrudované závodní pelety Plus IC + fungují pro lepší trávení a další množství vitamínů a aminokyselin, které jsou důležité během závodní sezóny. To je mnohem víc než běžná závodní směs, která poskytuje pouze řešení požadavku na bílkoviny a tuky holuba. Vytváří rozdíl mezi holubem a špičkovým holubem. Kompletní krmivo pro závodní holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept +, která poskytuje během letu energii navíc. Ideální pro závodní holuby během dálkových letů. Obohaceno o černou kukuřici, velmi bohatý zdroj antioxidantů odpovědných za ochranu svalů, menší poškození svalových buněk a větší vytrvalost. Směs je snadno stravitelná a poskytuje holubovi všechny potřebné vitamíny, aminokyseliny a minerály.

Optimální svalová hmota: Pelety Plus IC + obsahují organický selen a další přírodní antioxidanty. Snižují oxidační stres a poškození svalů a podporují stav.

Optimální enargie: Přidání lecitinu a L-karnitinu optimalizuje vstřebávání tuků a spalování tuků, takže holubům zůstane více energie.

Optimální zdraví: Závodní peleta Plus IC + obsahuje jedinečnou kombinaci organických (přírodních) antioxidantů včetně beta karotenu (dodávaného prostřednictvím mrkve), luteinu, extra vitaminu E, organického selenu, polyfenolických bioflavonoidů a vitaminu C. Tato jedinečná kombinace stimuluje imunitní systém.

Složení: černá kukuřice 10%, bordeauxská kukuřice 4%, červená kukuřice 4%, prémiové postýlky kukuřice 4%, malé postýlky kukuřice 4%, opékané sójové boby 6%, javorový hrášek 4%, malý zelený hrášek 4%, kouř 2%, fazole mungo 2%, pšenice bílá 6%, bílý čorok 12%, červený čirok 4%, světlice barvířská 12%, neloupaná rýže 2%, zlomková rýže 2%, loupaný oves 2%, konopné semeno 3%, pohanka 1%, kanárské semeno 1% , žluté proso 1%, hnědé lněné semínko 1%, řepice 1%, řepka 1%, bodlák 1%, závodní peleta IC⁺ 6%

Tip Lze je podat, když dorazí domů, aby dobily baterie. Lze podat také před letem k naplnění energetické nádrže. V závislosti na letové vzdálenosti se doplňkové krmení může pohybovat mezi 2 až 5 dny.

Cena: 650,-Kč/20kg
Dostupnost: na objednávku

Plus I.C.Gerry + Black Label


Kompletní sportovní směs s nízkým obsahem bílkovin s černou kukuřicí

Kompletní krmivo pro holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept + a speciální černou kukuřici. Černá kukuřice je výjimečně bohatá na antioxidanty, které mimo jiné chrání svaly během letu. Tato nová Plus IC + Black Label Gerry je ideální sportovní směs s nízkým obsahem bílkovin. Přidané extrudované závodní pelety Plus IC + fungují pro lepší trávení a další množství vitamínů a aminokyselin, které jsou důležité během závodní sezóny. To je mnohem víc než běžná závodní směs, která poskytuje pouze řešení požadavku na bílkoviny a tuky holuba. Vytváří rozdíl mezi holubem a špičkovým holubem. Kompletní krmivo s nízkým obsahem bílkovin pro holuby obohacené o závodní peletu Immunity Concept +. Díky nízkému obsahu bílkovin si holuby během týdne udržují dobrou kondici. Obohaceno o černou kukuřici, velmi bohatý zdroj antioxidantů odpovědných za ochranu svalů, menší poškození svalových buněk a větší vytrvalost. Směs je snadno stravitelná a poskytuje holubovi všechny potřebné vitamíny, aminokyseliny a minerály. Zaručuje také optimální ochranu před gastrointestinálními problémy.

Složení: černá kukuřice 10%, bordeauxská kukuřice 4%, červená kukuřice 4%, malé postýlky kukuřice 16%, fazole mungo 2%, bílá pšenice 4%, bílý čirok 16%, červený čirok 4%, světlice 16%, neloupaná rýže 12% , zlomková rýže 4%, loupaný oves 2%, pohanka 1%, hnědé lněné semínko 1%, bodlák 1%, závodní peleta IC⁺ 3%

Cena: 650,-Kč/20kg
Dostupnost: na objednávku

Plus I.C.Superstar + Black Label


Kompletní sportovní směs pro vdovce s černou kukuřicí

Kompletní krmivo pro holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept + a speciální černou kukuřici. Černá kukuřice v této pestré závodní směsi je výjimečně bohatá na antioxidanty, které chrání svalové buňky během letu. To zvyšuje odolnost holuba. Plus IC + Black Label Superstar je závodní směs s 5 různými druhy kukuřice, vhodná na krátké vzdálenosti. Přidané extrudované závodní pelety Plus IC + fungují pro lepší trávení a další množství vitamínů a aminokyselin, které jsou důležité během závodní sezóny. To je mnohem víc než běžná závodní směs, která poskytuje pouze řešení požadavku na bílkoviny a tuky holuba. Vytváří rozdíl mezi holubem a špičkovým holubem. Kompletní krmivo pro závodní holuby obohacené o speciální závodní peletu Immunity Concept +, která poskytuje během letu energii navíc. Ideální pro závodní holuby během letů na krátké vzdálenosti. Obohaceno o černou kukuřici, velmi bohatý zdroj antioxidantů odpovědných za ochranu svalů, menší poškození svalových buněk a větší vytrvalost. Směs je snadno stravitelná a poskytuje dobrý přísun a využití energie pro vaše šampiony.

černá kukuřice 10%, bordeauxská kukuřice 4%, červená kukuřice 6%, prémiové postýlky kukuřice 6%, malé postýlky kukuřice 10%, opékané sójové boby 6%, javorový hrášek 2%, malý zelený hrášek 2%, koukol 2%, fazole mungo 2%, pšenice bílá 6%, bílý čirok 12%, světlice světlá 10%, neloupaná rýže 4%, loupaný oves 5%, konopné semínko 3%, hnědé lněné semínko 1%, bodlák 1%, závodní peleta IC⁺ 8%

Cena: 650,-Kč/20kg
Dostupnost: na objednávku

Plus IC Black Label

Předmět je možné objednávat na zocschmoravskebranice@seznam.cz, nebo na Tel: 723 402 639