Versale-Laga Plus IC + Depure

Depure Plus I.C.+-čistící


Kompletní čisticí směs

Kompletní krmivo pro holuby obohacené o speciální peletu Immunity Concept + (s čerstvou zeleninou a bylinkami). Proto má Plus IC + Depure přidanou hodnotu ve srovnání s konvenční depurativní směsí. Přidané extrudované pelety Plus IC + fungují pro lepší trávení a další množství vitamínů a aminokyselin, které jsou důležité pro celkové zdraví. To je mnohem víc než běžná depurativní směs, která poskytuje pouze řešení požadavku na bílkoviny a tuky holuba. Extrudovaná peleta, lehká a snadno stravitelná, vytváří ideální čistící směs. Extrudovaná peleta obsahuje mimo jiné čerstvou zeleninu a bylinky. Poskytuje holubům potřebné živiny bez tuku. Snadno stravitelné krmivo, které zaručuje další posílení imunitního systému.

Zdraví a trávení: Peleta Plus IC + obsahuje jedinečnou kombinaci organických (přírodních) antioxidantů včetně beta karotenu (dodávaného prostřednictvím mrkve), luteinu, extra vitaminu E, organického selenu, polyfenolických bioflavonoidů a vitaminu C. Tato jedinečná kombinace stimuluje imunitní systém.

Složení:-pšenice bílá 20%, bílý čirok 10%, červený čirok 10%, světlice barvířská 8%, holubí ječmen 23%, neloupaná rýže 10%, zlomková rýže 2%, loupaný oves 4%, hnědé lněné semínko 2%, řepka 2%, semeno bodláku 1%, IC⁺ peleta 8%

Cena: 500,-Kč/20kg
Dostupnost: na objednávku


Plus IC - Depure

Předmět je možné objednávat na zocschmoravskebranice@seznam.cz, nebo na Tel: 723 402 639