Natural Naturavit

Natural Naturavit

Multivitaminový tekutý komplex

Přírodní Naturavit umožňuje rychlé a úplné vstřebání vitamínů holubem. Pravidelné používání přípravku Naturavit chrání holuba před avitaminózou a povede k maximálním závodním výkonům.

Složení Natural Naturavit, založené na nejnovějších vědeckých výzkumech, zaručuje, že holub dostane vyvážený přísun celé řady vitamínů, včetně následujících, základních: vitamin B1, který umožňuje degradaci mastných kyselin a sacharidů. Zvýšený metabolismus holuba, zejména během závodní sezóny, zdůrazňuje enormní význam tohoto vitaminu. vitamin D, který hraje důležitou roli v regulaci metabolismu fosfokalcia. Tento vitamin je nezbytný při tvorbě kostry. vitamin A, je nezbytný pro růst mladých holubů a má antiinfekční a antiparazitický účinek. vitamin E, který je nepostradatelný pro optimální funkci svalů a nervů s pozitivním vlivem na plodnost. vitamin K, je antihemoragický. Strava holubů chovaných ve voliérách by měla být obohacena o tento vitamin. Přírodní Naturavit umožňuje rychlé a úplné vstřebání vitamínů holubem. Pravidelné používání přípravku Naturavit chrání holuba před avitaminózou a povede k maximálním závodním výkonům. Natural Naturavit je multivitaminový komplex vynikající kvality a stability.

Návod k použití

Během období rozmnožování a přepeřování Jedno opatření přípravku Naturavit na 2 litry pitné vody během 1 dne v týdnu. Po náročném letu je vhodné namíchat jednu dávku přípravku Naturavit na litr pitné vody, den po návratu holubů. Po jakékoli léčbě nemoci Po každém ošetření je důležité holubům podávat vitamíny po dobu tří dnů. V takovém případě musí být na litr pitné vody podáno jedno opatření přípravku Naturavit.

Cena: 250,-Kč /250ml
Dostupnost: na objednávku


Natural Naturavit

Předmět je možné objednávat na zocschmoravskebranice@seznam.cz, nebo na Tel: 723 402 639