Natural Naturaline

Natural Naturaline

Koncentrovaný extrakt z vybraných rostlin a zeleniny

Složky rostlin a zeleniny z Natural Naturaline byly pečlivě vybrány pro jejich příznivé účinky na dýchací, zažívací a močové cesty. Natural Naturaline je odvar vyrobený z asi čtrnácti vybraných rostlin a zelených. Natural Naturaline také obsahuje prvky, které zvyšují celkovou odolnost holuba. Kromě svých aktivních složek obsahuje tento odvar mnoho dalších látek, které, jak se zdá, přispívají ke specifickému účinku léčby, protože mohou urychlit nebo zpomalit jejich asimilaci trávicí soustavou. Natural Naturaline udržuje hodnoty pH přirozeně na správné úrovni. Složky rostlin a zeleniny z Natural Naturaline byly pečlivě vybrány pro jejich příznivé účinky na dýchací, zažívací a močové cesty. Proto holubi, kteří ve své pitné vodě pravidelně dostávají přírodní naturalin, představují růžovou pokožku, což naznačuje, že jejich krev je čistá a bez toxinů. Jejich peří se stává lesklým a vykazuje jedinečnou bohatou, krémovou hladkost. Navíc je zvýšena pigmentace a lesk oka. Tyto vnější znaky odrážejí optimální zdraví, které umožňuje holubům lépe odolávat chorobám a zlepšovat jejich výkonnost..

Návod k použití

Použití přípravku Natural Naturaline se doporučuje zejména během závodní sezóny, sezóny přepeřování a v případě vodnatého trusu způsobeného adenovirózou a paramyxovirózou.

Schéma údržby

Závodní sezóna Během 10denní stravy je Natural Naturaline smíchán s pitnou vodou na začátku závodní sezóny. Poté se dvakrát týdně po návratu ptáků domů ze závodu. Období línání Jeden nebo dva dny v týdnu. V případě vodnatého průjmu Způsobené adenovirózou a paramyxovirózou: smíchejte každý den Natural Naturaline s pitnou vodou, dokud příznaky nezmizí. Nedávno odstavená mláďata Smíchejte Natural Naturaline s pitnou vodou po dobu deseti dnů.

Dávkování Jedna až dvě lžíce dezertu Natural Naturaline na litr pitné vody.

Cena: 190,-Kč / 1l
Dostupnost: skladem


Natural Naturaline

Předmět je možné objednávat na zocschmoravskebranice@seznam.cz, nebo na Tel: 723 402 639