Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

gta_5_do_pobrania_doku.php_id_gta_5_download_doku.php_id_fifa_16_pobierz_doku.php_id_cs_go_do_pobrania_doku.php_id_darmowe_skiny_cs_go_doku.php_id_gry_do_pobrania [2016/02/22 22:33] (aktuální)
195.22.127.205 vytvořeno
Řádek 1: Řádek 1:
 +====== Gry do Pobrania ======
 +Kiedy przed premierą przyszłej Producenci FIFA 16 nie emocjonują się jakimś potencjalnie rewolucyjnym uzupełnieniem, mogą zrodzić się kwestii co do jakości batalii. W tym roku najmocniej promowano... debiut żeńskich drużyn. Spodziewałem się więc wyjątkowo porządnej powtórki z ubiegłego roku. I muszę przyznać, że zostałem zaskoczony. Ale ani trochę pozytywnie.
 +Z FIFA 16 jest jakże z wciąż stąd kotletem, który przedkładają w zakładowej restauracji. Tym razem steward usłyszał narzekanie globtroterów. I serwując obiad, rozkwasił go pięścią na miazgę, tak aby nie mogli labiedzić znowu na to samo.
 +Poprawki są i owe bardzo mocno obserwowalne od pierwszego meczu. Początkowo ucieszyła [[https://gta5pobierz.wordpress.com/gry-do-pobrania/|gry do pobrania]] granie moją osobę perspektywa nauki batalii na nowo. Jest krocie wolniej niż rok kalendarzowy temu. Strzały spośród 40 metrów nie są już zagrożeniem. Przy podaniach wypada mocniej celować. Wyszkolone przez lata rzuty jakby przestały wykonywać. Niestety, powód ich nieskuteczności łatwo obstawało namierzyć.
 +Nie spaceruje niestety o sygnalizujące polepszenie gry napastników w defensywie. Lecz - po paru meczach uświadomiłem osobiście, że środek boiska znów jest po tej stronie miejscem, gdzie nie dzieje się pustka ciekawego. Akcja przenosi się spod 1 bramki pod główną. Jeśli atakującym nie wyjdzie kontratak, owo zamkną obrońców w hokejowym zamku. Nie prędzej przed własną szesnastką obrońcy zaczynają dokonywać swoje role. Opłacalne drużyny potrafią umocnić okopami się, niczym armię Leonidasa, a badanie wbicia się w taką formację poniekąd dzikiem pokroju Diego Costy, to niejako pewna strata piłki. Skrzydłowi też bez mała zwolnili i szybciej niż rok temu tracą piłkę dla obrony. Niby nadzwyczajnie, ale czemu nie prędzej w okolicach własnej "szesnastki"?
 +Brak jasnej fantasmagorii na to, która FIFA 16 musi być, widać w kompletnie przemodelowanym systemie podań. Osłabiono ów zwykłe (X). Zrobiono to trochę bez głowy i w konsekwencji gracz nigdy nie ma pojęcia, z jaką dynamicznością zagra jego zawodnik. Rezultat bywa o wiele bardziej losowy, niżeli dyktowałby to autentyzm. Cała [[http://wiki.outages.org/index.php/Fifa17-do-pobrania-d|fifa 17 do pobrania]] gra kontra jest w stanie spalić na panewce, bo kula nie doleci aż do adresata.
 +Kpina? Poniekąd zachęta do użycia nowych podań (R1+X). Te bomby jadą z prędkością panienki i pozwalają szybko uruchomić gracza w najdalszym rejonie boiska (są dostępne i w wariancie wysokim). Ale są niesłychanie niecelne. Nadają się do zagrywania na wolne pole, bo trafić nimi pod odbiorcy lepiej nie próbować nogi. Więcej rodzajów podań nie przekłada się na ciekawsze kampanie. Specjalne zagrania znajdują raczej udziwnieniem, i i tak najefektywniejszą bronią jest klechda trójkątem. Niby gramy wtedy piłkę "na dobieg", ale w FIFA 16 owo zagranie jest do licha i trochę bardziej uniwersalne. Przemocą kopnięcia prawie dorównuje specjalnym podaniom, aliści jest celniejsze. Zaś przy obrońcach, jacy z rzadka przypominają osobiście, że łatwiej rozegrać przecinając linię poświęcenia, niż potem iść w zawody z przeciwnikiem, kto ma piłkę, ów zagrania zwykle wchodzą do celu.
 +Ozwalając w okolicach koła decyzyjnego można rzucać takie piłki na ślepo. Abstrahując od tego czy podejmiemy w ten sposób skrzydłowego, czyli środkowego napastnika, przypadkiem czeka nas ewentualne rozczarowanie.
 +W wariancie z atakiem ramieniem i dośrodkowaniem kupimy się, że acz piłka wydaje się mozolna jak kamień, jak zagrywamy ją "osłabionym" iksem, to platforma obywatelska dośrodkowaniu zachowuje się raczej jak gąsior. Zresztą nie tylko wówczas. Jeśli nienawidzicie specyfiku first touch, odpowiadającego za to, jak dokładnie gracz opanuje lecącą w stronę piłkę jego, owo w FIFA 16 czeka Was droga cierniowa. Nawet gwiazdy będą tu problemy ze sklejeniem futbolówki istotnie, by nie podskoczyła im ona na wysokość klatki piersiowej. Także przy starciach piłkarzy wyrywa do góry niczym balonik.
 +Problemy spośród fizyką nie ogradzają się na karnacji. Naiwnie zakładałem, iż zeszłoroczne rozregulowanie specyfiku kolizji zostanie w opisywanym roku naprawione. Na nieszczęście, cyrkowe sytuacje cały czas zdarzają się w każdym meczu. Kiedy piłkarze tylko potykają się o siebie, jest z owego trochę śmiechu. Błędniej, gdy sędzia wyrywa czerwoną kartkę w środku faul z gatunku "przewróciłem gościa, gdyż inny mnie popchnął". Nawet drobna rozterka w polu poddanym, niedostrzegalna dla gracza absolutnie, potrafi rodzić tu "jedenastką". Owo niepoważne.
 +FIFA 16 to zresztą zabawa, w której mniej ewentualnie bardziej parlamentarne iteracje wołacza "CO!? " latają wokół gracza nieustannie. Zwłaszcza po wciśnięciu przycisku za strzał odpowiadającego. Gdyż gdy już przedrzemy się przez każde drobne i większa uciążliwości w trakcie rozgrywania akcji i przystaniemy oko w ogólnopolska koalicja obywatelska z bramkarzem, drugi raz możemy tylko prosić, by zawodnik posłuchał naszej komendy. Rzuty są tu przemożne. Bardzo fajna gra crafting [[http://www.vivafirenze.info/site/userinfo.php?uid=1467113|minecraft do pobrania]] polecana przez grających. Nawet palnięcia głową przypominają w wyższym stopniu siatkarskie smecze, niżeli to co rozróżniamy na prawdziwych boiskach. Uderzenia nogą spośród taką siłą ani chybi mogłyby połamać padło śmiertelnikowi na bramce. Może dlatego mnogość z nich cyrkuluje Panu Bogu w okno?
 +Nie potrafię inaczej wytłumaczyć owego, co dzieje się z piłką, jak decydujemy się na mocne uderzenie z 15 metrów i ściślej. Czasem "siądzie" oraz mamy bramkę spośród gatunku "stadiony świata". Ale często w miejsce tego wychodzi szopka, a sąsiedzi znajdują traktowani kolejną wiązanką, bynajmniej nie kwiatów. Podczas gdy takie rzeczy postanawiają o wyniku meczu w sieci, wolno trochę osiwieć. Tudzież nieco się uprzedzić.
 +Rok temu pisałem o odbieraniu graczowi części kontroli powyżej wydarzeniami na boisku, w zamian za podszycie ich efektowności. Tenże trend jest w FIFA 16 nieciągniony. Nie dla jakichkolwiek będzie to zgubna wiadomość, ale moja osoba w wirtualnej futbolówki nożnej nie duplikację arcade'owej kopaniny. Stąd jestem tak rozgoryczony z tegorocznej odsłony i nie odgrywa mi się w nią dobrze. Jeśliby FIFA 15 żyła waszą ulubioną, mocno nie będziecie istotnie markotni.
 +FIFA 16 jest piękna, poszerzona i jak minimalna inna gra przenosi do naszego porządku atmosferę piłkarskiego dobra. Fantastycznie się na tę grę spogląda, gorzej się w nią gra. Na boisku to wielce kompilacja niedoróbek wcześniejszych edycji wzbogacona o nowinki, które acz trudno zapisać platforma obywatelska stronie plusów. EA potrzeba rozgrywającego nowego.
  
gta_5_do_pobrania_doku.php_id_gta_5_download_doku.php_id_fifa_16_pobierz_doku.php_id_cs_go_do_pobrania_doku.php_id_darmowe_skiny_cs_go_doku.php_id_gry_do_pobrania.txt · Poslední úprava: 2016/02/22 22:33 autor: 195.22.127.205
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí: CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki